Wielka ryba

Odkryj swoją życiową misję

Też tak masz? Budzisz się rano i na samą myśl, że znów musisz iść do pracy masz odruch niemal wymiotny. To prawda, mówią, że się dochrapałeś, że robisz karierę, miałeś nawet kilka „niezłych strzałów”, ale prawda jest taka, że szczerze nienawidzisz swojej roboty. I swojego życia też. Najchętniej uciekłbyś na bezludną wyspę, żeby nie musieć wszystkim tłumaczyć, no bo jak to: praca, dzieci, sukces, wspaniały mąż/żona. Jak jesteś niezadowolony to chyba w d… ci się poprzewracało. Teraz udowadniaj wszystkim, że nie jesteś chory na umyśle. A mimo wszystko zaczynasz się zastanawiać, czy wszystko z tobą ok. Czy masz prawo być niezadowolony ze swojego życia? Czy możesz się tak czuć, mimo, że po ludzku masz wszystko? MOŻESZ!

Jedną z bezsprzecznie najcenniejszych wartości w życiu jest robienie tego, do czego zostałeś stworzony i co naprawdę kochasz. Dopóki tego nie odkryjesz, nie będziesz w pełni szczęśliwy i nie wykorzystasz swojego potencjału. W naszej przeszłości w dzieciństwie poukrywane są zapowiedzi przyszłego powołania i drogi do szczęścia. Bóg stwarzając nas, zaprojektował nas w bardzo przemyślany i genialny sposób, wyposażając nas w jedyną w swoim rodzaju kombinację indywidualnych cech i talentów. Taki jesteś tylko ty – jeden jedyny. Wszystko co musimy zrobić, to znaleźć klucz do odszyfrowania naszej TOŻSAMOŚCI. Ale gdyby to było takie łatwe, po ulicy chodziliby sami spełnieni ludzie. Niestety grzech, nasze zniewolenia i różne sytuacje rodzinne, wreszcie to czym karmi nas codziennie świat, opowiadając swoją bajkę o tym co daje człowiekowi szczęście, wszystko to sprawiło, że odczytanie własnej misji, pewnej drogi którą Bóg zapisał w naszych sercach przy powoływaniu nas do istnienia, stało się wymagającym zajęciem. Trzeba się napocić – ale nie jest niemożliwe!

Mi pomogły lekcje Sary i Tobiasza – ciekawie, głęboko, ale lekko poprowadzone rekolekcje przez dominikanina o. Szustaka. Wielka ryba, to tytuł tych rekolekcji dostępnych w formie CD w księgarniach katolickich i wielu sklepach internetowych.

Jeśli znajdziesz dla siebie 4 wieczory i będziesz chciał je poświęcić na przesłuchanie tego materiału i zrobienie ćwiczeń, które proponuje o. Szustak wyjdziesz z tego zmagania ten sam, ale już zupełnie inny. Zapewniam Cię, że czeka Cię niezwykła przygoda ;-). Odważysz się?

trailer